Advanced Search

We found 0 results. View results

Ενοικίαση διαμερίσματος δίπλα στην Θάλασσα

300 € ανα μήνα
Fabrika Vari, ,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • September 4, 2020
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 60.00 m2
  • Year Built: 2008

Description

Απέχει 20 μέτρα από την παραλία. Ιδανικό για όσους αναζητούν  κατοικία δίπλα στη θάλασσα.
Ο Ξενώνας είναι 60τμ, διαθέτει 2 υπνοδωμάτια με διπλά κρεβάτια, μπάνιο με ντους και σαλόνι.

Το σπίτι βρίσκεται νοτιοδυτικά της Σύρου, στο λιμάνι της Fabrica στην ομώνυμη περιοχή.
Το γραφικό λιμάνι με τη μικρή παραλία απέχει μόλις 20 μέτρα από την είσοδο του σπιτιού, ενώ η αμμώδης παραλία της Fabrika βρίσκεται 40 μέτρα.
Πολύ κοντά (80 μέτρα) θα βρείτε το ψαροχώρι «Κατεργάκι» για λάτρεις του ψαρέματος.

Address: Fabrika Vari
City:
Area:
State/County:
Country: Ελλάδα
Open In Google Maps
Property Id : 19000
Price: 300 € ανα μήνα
Property Size: 60.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Year Built: 2008
Available from: 2020-10-01
Basement: Basement
Structure Type: Μη διαθέσιμο
Floors No: Μη διαθέσιμο
Fri 19 Apr
Sat 20 Apr
Sun 21 Apr
Mon 22 Apr
Tue 23 Apr
Wed 24 Apr
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call (0030) 6945585898 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Other Agents

Thanos Karvouniaris

Commercial broker
Thanos’s sociability, independent spirit, and incredible customer service set him apart as ...

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings

Thanos Karvouniaris